Korzyści

Dziąki naszemu serwisowi wiącej ludzi dotrze do Twojej oferty i staniesz sią bardziej widoczny w zatłoczonym internecie.
Nasz sieć

Głównymi stronami naszej sieci sę
Promo-link.pl i WWW-Polska.pl. W usłudze Vip linki umieszczamy dodatkowo w katalogach SEO na innych stronach zarzędzanych przez nas.
Projektowanie

Zamów u nas wykonanie stron internetowych lub przenieś do nas swoje strony, a usługi promujęce stronę zostaną dodane automatycznie.
A A A

Springer

Produkcja Polska
Lubuskie
Dobiegniew, Mickiewicza 17
Firma SPRINGER, dawniej Agrodrew, jest czołowym producentem wysokiej jakości zrębków do wędzenia produktów spożywczych w komorach wędzarniczych. Nasze tradycje sięgają lat 80-tych ubiegłego stulecia. Zdobyte w tym czasie doświadczenia pozwoliły nam opracować odpowiednie normy produkcyjne, które umożliwiają uzyskanie najwyższej klasy zrębków. Wdrożyliśmy innowacyjną technologię uszlachetniania produktów oraz ich sterylizacji termicznej i mechanicznej w taki sposób, aby produkt finalny był najwyższej jakości. Potwierdzają to wyróżnienia, certyfikaty, atesty, aprobaty Instytutów Naukowych, otrzymane nagrody, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

Zrębki wędzarnicze to produkt przyjazny dla środowiska, pochodzenia naturalnego. Jest uzyskiwany przez zrębkowanie poprzeczne świeżego drewna, a następnie uszlachetnianie. Zrębki wędzarnicze służą do wędzenia żywności, głównie: mięsa, ryb, serów.

Surowcem wyjściowym jest wysokiej jakości, certyfikowane, pełnowartościowe drewno z twardych drzew liściastych: jesion, buk, dąb, olcha. Surowiec użyty do produkcji zrębków wędzarniczych jest klasyfikowany według rygorystycznych norm i podlega certyfikatowi QUALIFOR.
(+48) 600 500 025 office@springer-online.pl www.springer-online.pl