Korzyści

Dziąki naszemu serwisowi wiącej ludzi dotrze do Twojej oferty i staniesz sią bardziej widoczny w zatłoczonym internecie.
Nasz sieć

Głównymi stronami naszej sieci sę
Promo-link.pl i WWW-Polska.pl. W usłudze Vip linki umieszczamy dodatkowo w katalogach SEO na innych stronach zarzędzanych przez nas.
Projektowanie

Zamów u nas wykonanie stron internetowych lub przenieś do nas swoje strony, a usługi promujęce stronę zostaną dodane automatycznie.
A A A

Cel


Podstawowym celem serwisu Promo-Link jest wypromowanie odnośnika do waszej strony firmowej w sieci.

Ze względu na coraz większy tłok - ruch w światowej sieci web podstawowe pozycjonowanie staje się narzędziem mało skutecznym. Dlatego stworzyliśmy nasz serwis w celu stworzenia "sieci pajęczej" i umieszczenia linków do stron naszych klientów na dwóch różnych domenach (promo-link, www-polska). Do każdej dodanej firmy w naszej bazie tworzymy osobną podstronę z adresem do waszej witryny www, opisem działalności. Dołączamy słowa kluczowe najbardziej charakteryzujące wasz profil działalności.

Nie jesteśmy serwisem tworzącym bazy danych a jedynie sieć odnośników - linków umożliwiających łatwiejsze odnalezienie waszego podmiotu w coraz bardziej zatłoczonej sieci web.