Korzyści

Dziąki naszemu serwisowi wiącej ludzi dotrze do Twojej oferty i staniesz sią bardziej widoczny w zatłoczonym internecie.
Nasz sieć

Głównymi stronami naszej sieci sę
Promo-link.pl i WWW-Polska.pl. W usłudze Vip linki umieszczamy dodatkowo w katalogach SEO na innych stronach zarzędzanych przez nas.
Projektowanie

Zamów u nas wykonanie stron internetowych lub przenieś do nas swoje strony, a usługi promujęce stronę zostaną dodane automatycznie.
A A A

Via Moda. Komis Marki Ekskluzywnej

Handel Polska
Mazowsze
Warszawa
Naszym celem jest uzyskanie szerokiego asortymentu artykułów przede wszystkim markowych, ale również ekskluzywnych i niecodziennych. Przyjmujemy rzeczy damskie, męskie i dziecięce.

Oddawana odzież, buty i pozostałe artykuły muszą być czyste, bez uszkodzeń, plam, ubytków.

Do sprzedaży komisowej będzie przyjmowany towar bez wad prawnych, po podpisaniu umowy komisowej określającej cenę i pozostałe warunki sprzedaży.

Rzeczy będą wycenianie przy ich przyjmowaniu uwzględniając stanowisko Komitenta.

Komis może odmówić ich przyjmowania bez podania przyczyny.

Komis nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady artykułów.

Zakupiony towar nie podlega reklamacji ani zwrotowi.

Istnieje możliwość zamiany oddawanych rzeczy w komis na inne o podobnej wartości, jeżeli właściciel wyrazi również taką wolę.

Nasze zasady są oczywiście elastyczne i zostaną dostosowane do Państwa potrzeb i sugestii. Istnieje możliwość otrzymania zapłaty za towar w momencie jego przyjmowania, na korzystnych dla obu stron warunkach.

(+48) 22-622-78-09 viamoda@viamoda.waw.pl www.viamoda.waw.pl