Korzyści

Dziąki naszemu serwisowi wiącej ludzi dotrze do Twojej oferty i staniesz sią bardziej widoczny w zatłoczonym internecie.
Nasz sieć

Głównymi stronami naszej sieci sę
Promo-link.pl i WWW-Polska.pl. W usłudze Vip linki umieszczamy dodatkowo w katalogach SEO na innych stronach zarzędzanych przez nas.
Projektowanie

Zamów u nas wykonanie stron internetowych lub przenieś do nas swoje strony, a usługi promujęce stronę zostaną dodane automatycznie.
A A A

Walentino

Usługi Polska
Lubuskie
Gorzów Wlkp
Od 1999 r. zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich masowych imprez. Posiadamy solidne doświadczenie i odpowiedni sprzęt, co zapewnia organizatorom poczucie spokoju, a gościom atmosferę sympatycznego i bezpiecznego pobytu w gronie uczestników.

Walentino to wymarzone miejsce dla zorganizowania przyjęć. Dysponujemy salą mogącą pomieścić do 70 osób wraz z salą taneczną. Obsługujemy również kompleksowo przyjęcia w wynajętych lokalach, zapewniając kompleksowy catering, dekoracje i obsługę.

W sezonie letnim zapewniamy możliwość zorganizowania imprez w plenerze miejsce do wyboru i ustalenia z naszym przedstawicielem. Na ogrodowe przyjęcie możecie Państwo zaprosić do 200 osób ! Niezapomnianą atrakcją Państwa przyjęć będą specjalne kulinarne atrakcje przygotowane na ogrodowym grillu: szaszłyk, stek,schab,golonka, kiełbasa, kaszanka... oraz atrakcyjne bufety sałatkowe.

Menu wieczoru ustalamy wspólnie z Państwem.
(+48) 603 700 448 biuro@walentino.pl www.walentino.pl