Korzyści

Dziąki naszemu serwisowi wiącej ludzi dotrze do Twojej oferty i staniesz sią bardziej widoczny w zatłoczonym internecie.
Nasz sieć

Głównymi stronami naszej sieci sę
Promo-link.pl i WWW-Polska.pl. W usłudze Vip linki umieszczamy dodatkowo w katalogach SEO na innych stronach zarzędzanych przez nas.
Projektowanie

Zamów u nas wykonanie stron internetowych lub przenieś do nas swoje strony, a usługi promujęce stronę zostaną dodane automatycznie.
A A A

SURPRISE FOR YOU

Usługi Polska
Lubuskie
Gorzów Wlkp


Zespół muzyczny SURPRISE FOR YOU ,zapewni Wam doskonałą zabawę na każdej uroczystości oferując muzykę dla wszystkich pokoleń. Muzyka taneczna , dobrze znana , zachęca do wspólnego śpiewania. Obsługujemy imprezy wszelkiego rodzaju, m.in. wesela oraz inne uroczystości rodzinne, zabawy i bankiety firmowe, festyny zakładowe, a także organizowane przez samorządy terytorialne i mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Zapewniamy atrakcyjną oprawę muzyczną. Ale nie tylko, bo również bogaty zestaw zabaw, gier i konkursów prowadzonych przez wodzireja. Repertuar dobieramy i uzgadniamy stosownie do charakteru imprezy oraz życzeń organizatora. Dokładamy starań, by móc w szampańskim nastroju żegnać się z gospodarzami imprezy oraz ich gośćmi. Jesteśmy elastyczni pod względem honorarium.Zapraszamy!!!
603 654 931 kasia.surprise@gmail.com www.kasiaszewczyk.com